KONST / Litografier / Färglitografi 16327225
nr 1632 7225
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
"Triumfens ögonblick - Kastaren", Stadion. Signerad, numrerad 261/296. Färglitografi. Bladets mått: 76x56 cm, yttermått inklusive ram: 94x72 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 15 juli 2024
kl 18:36:07
15/7 16:00:48
700 kr
15/7 16:29:53
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor